Forum techniczne PZSiBA

Dostęp do tego forum jest ograniczony do wąskiego grona osób m.in. Zarządu i Komisji problemowych


Forum techniczne PZSiBA - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Forum techniczne PZSiBA” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum techniczne PZSiBA”. „Forum techniczne PZSiBA” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum techniczne PZSiBA” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum techniczne PZSiBA” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum techniczne PZSiBA” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
{ PORTAL_MODS } :: { CRAWLER_LINKS }
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL